O mnie

Od 1 lipca 2023 działalność zawieszona do odwołania!

Nazywam się Agata Blicharz.
W 2010 roku poznałam scrapbooking – i zakochałam się w nim bez pamięci.
W rękodzielniczym świecie zaistniałam wtedy jako Vairatka i przez kilka lat działałam wyłącznie hobbystycznie,
doskonaląc warsztat i zbierając doświadczenie.

Działalność jako firma rozpoczęłam w 2014 roku. Przez kilka lat rozwijając ofertę w pracowni przydomowej oraz współpracując z wieloma galeriami internetowymi z rękodziełem, doszłam do etapu, kiedy byłam gotowa na otwarcie zarówno sklepu stacjonarnego, jak i własnego sklepu internetowego.
Niestety, sklep stacjonarny okazał się wkrótce przedsięwzięciem ponad moje siły, bo wciąż pozostaję jednoosobową działalnością i wszystko robię sama,
pozostał sam sklep internetowy, do którego serdecznie Cię zapraszam!

Zadowolenie moich Klientów jest dla mnie sprawą najważniejszą, dlatego też dokładam wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane tak szybko jak to możliwe, a oferowany towar był najwyższej jakości. Chętnie udzielę też porad, aby zakupy w moim sklepie internetowym stały się czystą przyjemnością.

W moim sklepie oferuję nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu pod adresem email sklep@vairatka.pl lub telefonicznie pod numerem 506971133.